66.7% Off Html ve css kullanarak tumblr teması nasıl yapılır ?

Html ve css kullanarak tumblr teması nasıl yapılır ? Udemy coupon

COURSE DESCRIPTION

Description

Yaratıcılığınızı sadece web siteleri ile sınırlandırmayın eğer tasarım ve html ,css kodlama konusunda iyiyseniz en popüler blog sitesi olan ve alexa verilerine göre dünyada en çok ziyaret edilen 32. internet sitesi olan tumblr için tema geliştirmeyide öğrenin.

Gerçekten güzel temalar geliştirebilirseniz bu temaların tumblr üzerinde yayılması bir kaç hafta alır çünkü güzel bir temayı herkes kullanmak ister .Bu sayede 1 ayda 10.000 den fazla blog sizin temanızı kullanmaya başlayabilir.

Ücretsiz olarak dağıttığınız temaya diğer (ücretli) temalarında bulunduğu bir sitenin linkini verirseniz verdiğiniz linkteki internet sitesinin ziyaretçileri bir anda artacaktır. Dolayısıyla ücretsiz tema sayesinde ücretli temalarınızın reklamlarını yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Ücretsiz dağıttığınız ve binlerce yüklenme alan bir tema binlerce backlink demektir buda istediğiniz kelimede google aramalarında anında en yükseğe çıkacağınız anlamına gelir.

Amerikada büyük sitelerin neredeyse tamamına yakını blog kısmında tumblr kullanmaktadır.

Mesela twittera bir erişim sorunu varsa twitter mühendisleri bunu status bloğunda paylaşırlar bu sayfa tumblr ile geliştirilmiştir ve twitter mühendisleri bu sayfayı kendileri için özel olarak geliştirmişlerdir .

Sizlerde tumblr teması geliştirmesini öğrendiğinizde müşterilerinize özel blog tasarımları hazırlayabilirsiniz.

Yaptığınız temaları sadece kişisel olarak değil tumblr ile iş birliği yaparak veya themeforest üzerindende rahatlıkla satıp kazanç elde edebilirsiniz.

Son olarak sevdiğim bir arkadaşım olan max davis'ten bahsedeyim.

Kendisi 2010 civarında çok güzel temalar geliştirip ücretsiz olarak dağıttı ve temaların içine reklam kodları gömdü. 2012 civarında kendine triplex bir ev almıştı.

Şuanda kendi tshirt şirketini kurdu ve tumblr temaları üzerinden elbiselerinin reklamlarını yaparak her ay çok yüksek satışlara ulaşıyor.

Eğer gerçekten insanların ilgisini çekebilecek temalar yapabileceğinize inanıyorsanız bu kurs tamda size göre.

Who is the target audience?
  • Html css ve javascript biliyor olup tumblr teması geliştirmeyi öğrenmek istiyorsanız bu kurs size göre.